Počítače

Komplexní správa počítačů

Zabýváme se především správou ICT techniky a dlouhodobou spoluprací. To znamená že Vám pomůže například s výběrem notebooku nebo dodat ten správný toner pro Vaši tiskárnu. Jsme schopni Vám nabídnout servisní smlouvu – proaktivní monitoring IT sítě resp. zařízení v síti abychom mohli toner do tiskárny objednat dříve než dojde. Snažíme se aby Veškeré problémy mohli být vyřešeny ještě předtím než si jich zákazník / uživatel všimne. Více se můžete dozvědět v článku Outsourcing IT.

Prodej počítačů, notebooků, tiskáren a další elektroniky

Po konzultaci Vašich potřeb rádi vypracujeme nabídku na nový počítač, tiskárnu nebo jiné IT zařízení. Součástí nabídky je také instalace, konfigurace a případné zaškolení obsluhy.

Údržba, servis notebooků a výpočetní techniky

Probíhá obvykle na místě u zákazníka. V případě potřeby (náročnějších zásahů) náš pracovník vyzvedne techniku a opravenou zase zpět doveze, zapojí a předvede. V případě potřeby jsme schopni provést i zaškolení uživatele.

Instalace a konfigurace notebooků, počítačů

  • (Re)instalace a konfigurace operačních systémů Windows a Linux
  • Instalace ovladačů (driverů) HW komponent a periférií
  • Instalace a konfigurace aplikačního softwaru
  • Vytvoření záloh/y, nastavení automatického zálohování

Mnozí majitelé počítačů/notebooků se domnívají, že jsou to bezúdržbové stroje a pokud je počítač pomalý je nutné koupit nový. V mnoha případech však stačí reinstalace systému Windows. Některé starší počítače pak mohou mnoha majitelům sloužit s některou distribucí Linuxu určenou pro méně výkonné počítače.